Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Ora është Wed Dec 19, 2018 1:16 pm


Welcome -Mirse erdhet
Mirese erdhet ne kete forum Ju lutemi te regjistroheni sa me shpejt , Ia kalofshi sa me mire........ Klikoni ketu te regjistroheni . Albanian Hacker Group wWw.Ahg-Crew.Com
 • Forum
  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 14 Temat
  21 Mesazhet
  Sat Mar 24, 2012 12:33 pm
  ToniInter Me thoni ndo1 menyre si te vjedh nje account facebook-u , se nuk po gjej asnje te sakte
 • 3 Temat
  5 Mesazhet
  Sun Jan 29, 2012 7:06 pm
  emigrant me ndihmoni
 • 3 Temat
  4 Mesazhet
  Sat Mar 24, 2012 12:33 pm
  ToniInter Me thoni ndo1 menyre si te vjedh nje account facebook-u , se nuk po gjej asnje te sakte
 • 1 Temat
  1 Mesazhet
  Thu Aug 20, 2009 1:25 pm
  jurg3n RREGULLAT E AHG SECURITY
 • [AHG] Sherbime Falas (Oferta)


  Ky forum është për të gjitha ofertat falas që do të mundësojë staffi dhe antrët e forumit. Mund te keni shum oferta interesante që ja vlen ti shikoni, të gjitha janë pa pagesë, falas vetëm për ju.
  5 Temat
  7 Mesazhet
  Fri Apr 02, 2010 6:18 am
  jurg3n (Offert) Domain redirect .com net org de etj
 • Lajmet e portalit


  Këtu dot postohen te gjitha lajmet më interesante dhe keni mundesi ti shikoni dhe ti lexoni edhe në portal.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Fri Sep 25, 2009 4:14 pm
  jurg3n Apliko per staf
 • 169 Temat
  190 Mesazhet
  Tue Apr 06, 2010 5:23 pm
  doctorsql Shkarko Pa Limit Nga Rapidshare!!! 1000% Funksionon!!
 • 161 Temat
  182 Mesazhet
  Tue Apr 06, 2010 5:23 pm
  doctorsql Shkarko Pa Limit Nga Rapidshare!!! 1000% Funksionon!!
 • 8 Temat
  8 Mesazhet
  Thu Aug 20, 2009 7:03 am
  jurg3n Serial nnumri i VIRTUAL DJ
 • 133 Temat
  135 Mesazhet
  Mon Oct 13, 2014 1:07 pm
  dark-face X-Men Origins Wolverine-RELOADED
 • 101 Temat
  103 Mesazhet
  Mon Oct 13, 2014 1:07 pm
  dark-face X-Men Origins Wolverine-RELOADED
 • 11 Temat
  11 Mesazhet
  Mon Aug 24, 2009 1:17 pm
  jurg3n 40,000 serials
 • 21 Temat
  21 Mesazhet
  Tue Sep 01, 2009 7:30 am
  jurg3n ESET Smart Security & NOD32 Offline Update – August 20th 2009
 • 69 Temat
  69 Mesazhet
  Thu Apr 01, 2010 10:58 pm
  dark-face Filma Shqiptar "On-Line"
 • 7 Temat
  7 Mesazhet
  Sun Feb 21, 2010 8:30 pm
  Bessy Filma Me Titra Shqip
 • 2 Temat
  2 Mesazhet
  Sun Feb 21, 2010 9:11 pm
  Bessy Foto Me Femra Te Bukura
 • 60 Temat
  60 Mesazhet
  Thu Apr 01, 2010 10:58 pm
  dark-face Filma Shqiptar "On-Line"
 • 39 Temat
  40 Mesazhet
  Thu Apr 01, 2010 10:55 pm
  dark-face Si te mesojme C, C++
 • Sisteme Operative (OS)


  Në këtë forum do të gjëni gjitha Sistemet Operative te mundshme, mund edhe ti shkarkoni ato, mund të bëni biseda apo debate rreth tyre. Do te gjeni gjithcka mbi Windows, Lunix, Unix, Mac OS, Symbian, dhe shumë e shumë sisteme operuase tjera. Mund te bëni postimet e drajverave (drivers) për sisteme te ndryshme, të ndihmojm njëni tjetrin të shkojm përtej sistemit të zakonshem Windows, të kalojme kufite e tyre. Gjithcka në këtë forum.
  13 Temat
  13 Mesazhet
  Fri Aug 21, 2009 7:31 am
  jurg3n Extra Video Effect Editor 6.5
 • 2D Graphics & 3D Graphics


  Në këtë forum mund të postoni , bisedoni , pyesni kërkoni ndihmë për gjdo gjë që ka të bëj me Adobe PhotoShop , Adobe InDesign ,Adobe Illustrator, Macromedia Flash, Macromedia Fireworks , Paint Shop Pro , Corel Painter, SWiSH , Gimp , 3D Studio Max , AutoCAD , Blender 3D , Cinema 4D , Maya 3D , etj...
  6 Temat
  6 Mesazhet
  Fri Aug 21, 2009 7:35 am
  jurg3n 3D Blocks Background
 • Drivers


  DriversKetu mund te gjeni Drivera te ndryshme :D
  11 Temat
  11 Mesazhet
  Mon Feb 22, 2010 2:52 pm
  Bessy NDIHME PER JU
 • Gjuh programuese


  Gjuha programuese është një vegël informatike e përpiluar nga operacionet matematikore që shërben për të shkruar domene të cilat përcillen në veglat (makinat vizuale konvertuese) për të fituar kode në gjuhën e makinës.
  9 Temat
  10 Mesazhet
  Thu Apr 01, 2010 10:55 pm
  dark-face Si te mesojme C, C++
 • 21 Temat
  22 Mesazhet
  Thu Jul 12, 2012 5:27 pm
  Hacker337 HLTV Loader v1.1
 • Shkarko Cs


  Ketu mund te gjeni tema wetem per shkarkimin Cs 1.6
  5 Temat
  5 Mesazhet
  Thu Aug 20, 2009 2:30 pm
  jurg3n Counter Strike 1.8 (New)
 • 3 Temat
  4 Mesazhet
  Thu Jul 12, 2012 5:27 pm
  Hacker337 HLTV Loader v1.1
 • 5 Temat
  5 Mesazhet
  Thu Aug 20, 2009 2:36 pm
  jurg3n CS 1.6 Extra Maps
 • Cs Tutoriale


  Tutoriale PEr CS
  8 Temat
  8 Mesazhet
  Thu Aug 20, 2009 2:40 pm
  jurg3n Cs ArmëT..!!
Kush është në linjë

2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 53 më Sun Apr 24, 2011 7:06 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: stiv (34)

Legjenda : [ Moderators ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 586 artikuj

Forumi ka 534 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri nasa12345


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur