Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Shkarko Pa Limit Nga Rapidshare!!! 1000% Funksionon!!

Shko poshtë

Shkarko Pa Limit Nga Rapidshare!!! 1000% Funksionon!!

Mesazh  doctorsql prej Tue Apr 06, 2010 5:23 pm

1.Kopjone dhe Ngjite kete kod:@echo off

echo ipconfig /flushdns

ipconfig /flushdns

echo ipconfig /release

ipconfig /release

echo ipconfig /renew

ipconfig /renewNe cdo tekst editor p.sh: Notepad.

2.Ruani fajllin: rapidshare.com.bat

3....Cdo here kur te downlodoni nga rapidshare klikoni ne te.

Uroj Tkem Ndihmu ..Wink
Te Un Po Funksionon Shum Mir..!!!

doctorsql

Numri i postimeve : 3
Join date : 25/02/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi