Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


HLTV Loader v1.1

Shko poshtë

HLTV Loader v1.1

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 2:32 pm

HLTV LOADER is a program that allows you to start your hltv tool in an easier way, so, you don't need to use the fu**ing console.

You can edit the following options:

IP and Port
Record Demo
Max. HLTV Slots
Disable Master Notification

http://www.fpsbanana.com/mirrors/startdl/2083?path=http://bigrosslabs.com/fpsbmirror/tools/66/hltvl&sectionid=595256&ext=rar

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vella

Mesazh  Hacker337 prej Thu Jul 12, 2012 5:27 pm

A mund te me tregosh se a munt te fus HLTV ne VPS sepse kam hapur srw me VPS.Me ndihmo vella Smile

Hacker337

Numri i postimeve : 1
Join date : 12/07/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi