Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Ora është Wed Jan 23, 2019 11:49 pm

Paneli i Kontrollit

 • Paneli i Kontrollit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sisteme Operative (OS)


  Në këtë forum do të gjëni gjitha Sistemet Operative te mundshme, mund edhe ti shkarkoni ato, mund të bëni biseda apo debate rreth tyre. Do te gjeni gjithcka mbi Windows, Lunix, Unix, Mac OS, Symbian, dhe shumë e shumë sisteme operuase tjera. Mund te bëni postimet e drajverave (drivers) për sisteme te ndryshme, të ndihmojm njëni tjetrin të shkojm përtej sistemit të zakonshem Windows, të kalojme kufite e tyre. Gjithcka në këtë forum.
  13 Temat
  13 Mesazhet
  Fri Aug 21, 2009 7:31 am
  jurg3n Extra Video Effect Editor 6.5
 • 2D Graphics & 3D Graphics


  Në këtë forum mund të postoni , bisedoni , pyesni kërkoni ndihmë për gjdo gjë që ka të bëj me Adobe PhotoShop , Adobe InDesign ,Adobe Illustrator, Macromedia Flash, Macromedia Fireworks , Paint Shop Pro , Corel Painter, SWiSH , Gimp , 3D Studio Max , AutoCAD , Blender 3D , Cinema 4D , Maya 3D , etj...
  6 Temat
  6 Mesazhet
  Fri Aug 21, 2009 7:35 am
  jurg3n 3D Blocks Background
 • Drivers


  DriversKetu mund te gjeni Drivera te ndryshme :D
  11 Temat
  11 Mesazhet
  Mon Feb 22, 2010 2:52 pm
  Bessy NDIHME PER JU
 • Gjuh programuese


  Gjuha programuese është një vegël informatike e përpiluar nga operacionet matematikore që shërben për të shkruar domene të cilat përcillen në veglat (makinat vizuale konvertuese) për të fituar kode në gjuhën e makinës.
  9 Temat
  10 Mesazhet
  Thu Apr 01, 2010 10:55 pm
  dark-face Si te mesojme C, C++
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 • No message.
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement