Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


3D Blocks Background

Shko poshtë

3D Blocks Background

Mesazh  jurg3n prej Fri Aug 21, 2009 7:35 am

Hapi1.Hap nje dokument te ri
me qfaredo dimensione
une kam perdor 500x500
Hapi2.Filter -> Render -> CloudsHapi3.Filter -> Pixelate -> MezzotintHapi4.Filter -> Blur -> Radial BlurHapi5.Filter -> Stylize -> ExtrudeHapi6.Shtyp CTRL + URezultati

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi