Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


me ndihmoni

Shko poshtë

me ndihmoni

Mesazh  Migjen prej Sat Jan 28, 2012 12:54 pm

si ta c latosnij 1 antivirus nga komjuteri i cili ka skaduar? me ndihmoni

Migjen

Numri i postimeve : 1
Join date : 28/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me ndihmoni

Mesazh  emigrant prej Sun Jan 29, 2012 7:06 pm

Me sa kuptova ju doni te c,regjistroni antivirus qe ka skaduar!!
Fshijeni antivirusin qe skaduar para se te vendosni tjetrin!!
avatar
emigrant

Numri i postimeve : 1
Join date : 28/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi