Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Filma Me Titra Shqip

Shko poshtë

Filma Me Titra Shqip

Mesazh  Bessy prej Sun Feb 21, 2010 8:30 pm

[quote author=ZiG-ZaK link=topic=335.msg410#msg410 date=1262025164]
[move]Dragonball Evolution[/move]

Permbajtja Filmit....Historia fillon me Gokun, i cili kërkon të mbledhë të shtatë topat e dragoit. Nga këto ai ka vetëm një, në mënyrë që të parandalojë të keqen meqë Piccolo do ti të përdorë topat e dragoit për të kontrolluar botën. Goku do të bëjë të pamundurën për ti marrë para Piccolos. Dragonball - Evolution

[glow=red,2,300]--==>> Shiko Filmin <<==--[/glow]


[move]Banlieue 13 - Ultimatum ose B13[/move]

Permbajtja Filmit....Pas një misioni të suksesshëm kundër bosëve të drogës, kapiteni Damien Tomaso gjindet në shtëpinë e tij me tre kilogram heroinë dhe arrestohet. Ndërkohë një grup të rinjsh filmojnë vrasjen e dy policëve nga ana e agjentëve sekretë kryesuar nga Roland për të fajësuar Lagjen 13 dhe për të filluar një luftë civile. Kjo luftë ka si synim shkatërrimin [...] Banlieue - Ultimatum Ose B13

[glow=red,2,300]--==>> Shiko Filmin <<==--[/glow][move]The Taking of Pelham 123[/move]

Permbajtja Filmit....Në fillim të pasdites, katër burra të armatosur marrin peng një tren metroje në Manhatan. Udhëheqësi i tyre është Ryder, ai lidhet në telefon me Walter Garber. Ryder kërkon 10 milionë dollarë brenda një ore, ose ai do të fillojë të vrasë pengjet dhe kërkon të flasë vetëm me Garber. Do arrijnë pengjet, rrëmbyesit dhe negociatorët të dalin [...] The Taking of Pelham 123

[glow=red,2,300]--==>> Shiko Filmin <<==--[/glow][move]The Twilight Saga: New Moon[/move]

Permbajtja Filmit.....Pasi Bella e rimerr veten nga sulmi i një vampiri që pothuajse i morri jetën, ajo shkon të festojë ditëlindjen e saj me Edward dhe familjen e tij. Megjithatë, gjatë festës ndodh një aksident i vogël dhe nga gishti i Belles del gjak, nga i cili një pjestar i familjes Cullens del jashtë kontrolli dhe [...] The Twilight Saga: New Moon

[glow=red,2,300]--==>> Shiko Filmin <<==--[/glow]


[/quote]

Bessy

Numri i postimeve : 17
Join date : 21/02/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi