Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Cs ArmëT..!!

Shko poshtë

Cs ArmëT..!!

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 2:40 pm

Weapon Name Code
AK-47 weapon_ak47
Artic weapon_awp
Benneli xm1014 weapon_xm1014
Bomb defuser weapon_defuser
C4 weapon_c4
Colt M4a1 carbine eapon_m4a1
Commando weapon_sg552
Desert eagle weapon_deagle
Dual Berettas weapon_elite
Flashbang weapon_flashbang
Fn P90 weapon_p90
Glock 18 pistol weapon_glock18
H&K Sniper Rifle weapon_g3sg1
HE grenade weapon_hegrenade
Kevlar Vest weapon_kevlar
M3 super shotgun weapon_m3
MAC-10 weapon_mac 10
MP5 weapon_mp5navy
Nightvision goggles weapon_nightvision
Para weapon_m249
SIG p228 weapon_p228
Scout weapon_scout
Sig 550 weapon_sig550
Smoke grenade weapon_smokegrenade
Steyr Aug weapon_aug
Ump.45 weapon_ump45
Usp.45 pistol weapon_usp

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi