Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


ESET Smart Security & NOD32 Offline Update – August 20th 2009

Shko poshtë

ESET Smart Security & NOD32 Offline Update – August 20th 2009

Mesazh  jurg3n prej Tue Sep 01, 2009 7:30 amESET Smart Security & NOD32 Offline Update – August 20th 2009 (4351)
Update your NOD32 without internet connection. | Size: 31.15 Mb

* Extract to any folder. You should get a folder called "nod_upd" along
with the update files inside.
* Move that folder to the C:\. (You should have "c:\nod_upd")
* Open up the NOD32 Control Center by clicking on the system tray icon.
* Open the "Update" screen and click on "Setup"
* In the "Server" dropdown list, choose the last item which should point
to C:\nod_upd.
* Click OK to close the update setup window.
* Back at the update screen, click "Update now"

Download: Copy Below Links and Past in Browser.

hotfile.com emeien_13.20090820-4351-n32upd.downarchive.rar.html

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi