Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Apliko per staf

Shko poshtë

Apliko per staf

Mesazh  jurg3n prej Fri Sep 25, 2009 4:14 pm

Jemi Duke Kerkuar Per Staf Nese Ndonjeri Nga Ju Deshiron
Qe Te Beje Pjese Ne Stafin Tone Eshte i Mirepritur

Ofrojme Keto Grada
Super Moderator + 350 Postime Dhe 5 Referime
Moderator + 200 Postime Dhe 3 Referime
Vip + 100 Postime Dhe 2 Referime
Admin+500postime Dhe 5 referime

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi