Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


RREGULLAT E AHG SECURITY

Shko poshtë

RREGULLAT E AHG SECURITY

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 1:25 pm

RREGULLAT E AHG SECURITY

1. Jo ofendime apo sharje ndaj antarëve të forumi
Ndalohen rreptësisht postimet që kanë për qëllim të shajnë me fjalë ofenduese drejtpërdrejt ndonjë antarë të forumit. Shkelja e kësaj pike do sjellë si pasojë paralajmërimin për heqje e së drejtës së postimit në Forum ose në përjashtim definitiv nga Kht-Crew. Gjithashtu fjalët banale në forum janë të ndaluara.

2. Duhet të respektoni mendimin ndryshe
Nëse e keni të vështirë të pranoni mendimin ndryshe dhe mundoheni të impononi mendimet tuaja me forcë, sinqerisht, ju jeni në vendin e gabuar aDc nuk eshte forumi juaj, duhet të pranoni mendimin tuaj dhe të leni edhe tjerët të shprehin mendimit e tyre pa i imponuar ata.

3. Temat e njëjta (me të njëjtën tematikë) - BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN
Postimet duhet ti përkasin temës përkatëse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti përkasin kategorisë përkatëse. Në rast të kundërt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do të transferohet.

4. Përmbajtja e Temave
Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJË përgjegjësi për temat e hapura nga anëtarë të ndryshëm rreth opinioneve të tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bëra janë KUNDËR rregullores së Forumit.

5. Nuk duhet të bëni dallime krahinore
Pavarësisht se çfarë paragjykime krahinore ju mund të keni si anëtar i Forumit, kur të hyni në Kht-Crew, këto paragjykime nuk duhet ti sillni me vete. Ata shqiptarë që bëjnë dallime midis vëllezërve dhe motrave të një gjaku (si psh: me fjalët maqedonas, kosovar...), apo edhe dallime fetare (si psh: myslimanë, katolik...) nuk janë të mirëpritur në KHT-Crew. Të gjithë ata anëtarë që bëjnë dallime të tilla krahinore përjashtohen mënjeherë nga Forumi!

6. Ndalohen Te Gjitha Postimet ose Artikujt abuzuese, vulgare, të neveritshme, urryese, kërcënuese, shpifëse apo cdo lloj materiali që mund të bjerë ndesh me ligjet në përdorim.
Po ashtu Ky forum përdor cookies për të ruajtur informacion në kompjuterin tuaj. Këto cookies nuk përmbajnë asnjë informacion personal, ato shërbejnë vetëm për përmirësimin e shërbimit që ofrohet nga ky forum.

_________________
HaCkED by 4saken
jurg3n
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi