Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si te mesojme C, C++

Shko poshtë

Si te mesojme C, C++

Mesazh  jurg3n prej Fri Aug 21, 2009 7:51 am

Ketu keni nje liber te gjith ne shqip per te mesuar te programoni ne gjuhen C. C++
http://www.microwebi.com/

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si te mesojme C, C++

Mesazh  dark-face prej Thu Apr 01, 2010 10:55 pm

Keni dhe kte ne Anglisht, per fillestar esht i mir.

http://newdata.box.sk/bx/c/#heading1
avatar
dark-face

Numri i postimeve : 5
Join date : 01/04/2010
Location : in the dark

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi