Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


NDIHME PER JU

Shko poshtë

NDIHME PER JU

Mesazh  Bessy prej Mon Feb 22, 2010 2:52 pm

Ne Qoft Se Keni Forumatuar Apo Dicka Tjeter Dhe Kerkoni Drvier-a Per PC Tuaj....

Ne Mund Tju Vim Ne Ndihme NE Kete Menyre...

1-Na Lini Emrin e Pc
2-Cfare Diveri Ju Duhet
3-Gjithashtu Dhe Nr Serial

Shpresojme Tju Ndihmojme Sa Me Shume....

Bessy

Numri i postimeve : 17
Join date : 21/02/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi