Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


(Offert) Domain redirect .com net org de etj

Shko poshtë

(Offert) Domain redirect .com net org de etj

Mesazh  jurg3n prej Sun Feb 14, 2010 5:19 pm

Domain redirect .com net org de etj

Hapet ne 1und1.de

Kushtet:25 postime

Me thuaj se kur ia nis me postet dhe e merr....<>>>>>>>>>

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: (Offert) Domain redirect .com net org de etj

Mesazh  dark-face prej Thu Apr 01, 2010 9:52 pm

Per sa kohe eshte i vlefshem'?
avatar
dark-face

Numri i postimeve : 5
Join date : 01/04/2010
Location : in the dark

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: (Offert) Domain redirect .com net org de etj

Mesazh  jurg3n prej Fri Apr 02, 2010 6:18 am

dark-face shkruajti:Per sa kohe eshte i vlefshem'?
Po qe se do e lidhesh me DNS Atehere shkon 1 Vit

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: (Offert) Domain redirect .com net org de etj

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi