Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


password administrator

Shko poshtë

password administrator

Mesazh  Resert prej Fri Sep 25, 2009 11:27 am

keni harruar fjalekalimin e pc-se? restart-f8-safe mode with networking.kompjuteri juaj do hapet ne menyre provizore.nga aty mund te shkosh ne panelin e kontrollit dhe te fshish passwordin e vendosu lol! r .shum e lehte apo jo?
avatar
Resert

Numri i postimeve : 11
Join date : 25/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi