Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Nese E Ki Harru Administrator Pass -- Hack Now ---

Shko poshtë

Nese E Ki Harru Administrator Pass -- Hack Now ---

Mesazh  jurg3n prej Sat Aug 29, 2009 3:36 pm

Hi ! nese e keni harru administrator passwordin e Pc , mos u brengosni ka nje metod per me hack ....
kshtu fillojm
-- hin qetu [You must be registered and logged in to see this link.] ----- Trinity Rescue Kit 3.1
-- kur ta downloadon qite ne cd dmth BURN TO CD ( DERI TASH KREJT KTO I KEMI BO EN PC TJETER )
-- edhe e shtin cd en qat pc qe nuk ja din pass..
-- BOOT FROM CD E BOJM presim te del Trinity Rescue Kit 3.1 te mushet dicka PRET PAK
-- tash kur te kryhet shkrujm WINPASS edhe ENTER
-- tash per ta ndruar PASS duhet te klikojm kete * shenje dmth shift + 8 *
-- ENTER shkruan pass ...
-- Y e shtyp edhe enter
DHE ADMINISTRATOR PASSWORDI U NDRUA HIN ME QATO QE E KI BO ....

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pass administrator

Mesazh  Resert prej Fri Sep 25, 2009 10:44 am

nuk eshte me e lehte te hysh ne menyre provizore me komanden f8.
avatar
Resert

Numri i postimeve : 11
Join date : 25/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi