Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si ta Bejm Pc me password te Sigurt

Shko poshtë

Si ta Bejm Pc me password te Sigurt

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 7:41 am

Per Fillestar
Ja nje menyr per te siguruar PC-në tuaj me password dhe nuk do te ket mundesi qe dikush te hyj ! Vetem nqs ju do tja tregoni pasin !

----------------------------------------------------------------------------------------------------Shkojm Start ---> Run pastaj shkruajm syskey pastaj klikojm tek update ! Piken qe e kemi tek System Generated Password e lëvizim tek Password Startup . Pastaj japim pasin e komfirmojm pastaj klikojm OK edhe nje her passwordin dhe ja ku u bë me password Pc-ja juaj !

Besoj se isha i kjart ne ket spjegim ! QFar do qe nuk kuptoni bëni pyetje !

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi