Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si ta bejme WinRar me password

Shko poshtë

Si ta bejme WinRar me password

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 7:05 am

di qe ky per shume eshte nje tutorial shume i thjeshte, mirpo ka disa persona qe u nevojitet.

Se pari Shkojm Keshtu

E Hapim Winrar-in ne te cilin deshirojme te veme passwordin.

Shkojm --- File >>> Set Default Password >> E Shenojm Passwordin 2 her dhe e klikojme OK

dhe ja ku u be

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi