Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Fito dhe ti deri 630$ në Muaj !!

Shko poshtë

Fito dhe ti deri 630$ në Muaj !!

Mesazh  jurg3n prej Fri Aug 21, 2009 1:20 pm

Fito dhe ti deri 630$ në Muaj !!

Përshëndetje Antarë dhe Vizitor të nderuar

Një ofertë e re për ata të cilet duan që të fitoj para përmes reklamave të firmave të njohura botërore të cilat për një vizit paguajn një shum të vogël parash por duke pas parasysh numrin e madh të kompanive ajo shum e vogël shum shpejt do bëhet një shum e madhe dhe e mjaftueshme ku mund ta arrit deri në 15 $ (dollar) në ditë..


Tash unë do mundona që tua jap disa udhëzime se si duhet regjistruar ..

Së pari shkojm e hapim një accont në alterpay
(ky web shërben për ti bërë transfer parat që i fitoni)

Kujdess !!

Duhet pas CC (Credit Card)

Klikojm mbi reklamën për tu regjistruar

Imazh
Pasi që u regjistruam në AlertPay tash shkojm regjistrohemi KËTU

Pastaj klikojm në Join now and receive a $0.05 SIgn-up Bonus

dhe më pas i mbushim gjitha

dhe këtu AlertPay E-mail Address For Payments: e futni e-mail që u regjistruat në AlertPay

më pastaj e selektojmë at kutin teI Accept the Terms of Service

më pas e përshkruaj at far kodin i cili është me nurma dhe shkronja

dhe shkojm e kompletojm në REGISTER

[b]Qetashti ju vjen nje far linku për verifikim në inbox..klikojm mbi at linkun i cili është me i gjat..

Dhe më pas kyqeni direkt në këtë web..

Tashti jemi kyq dhe vazhdojm klikojm në butonin e par SURF ADS

Dhe këtu i keni ato reklamat që duhet klikuar për të fituar para..zakonisht gjinden prej 10 deri 20 reklama varësisht nga reklamat e asaj dite,kshtu që ne duhet ti klikojme ato një nga një..

Pasi ta klikojmë njërën prej tyre e shohim në anën e majt diku posht url paraqiten disa sekonda..ato jan 30 sekonda..duhet prit të kalojn ato 30 sekonda për të klikuar tek tjetra ads.(ndonjëhere del një far kodi për konfirmim p.sh WJKP..e shkruani këtë dhe pastaj enter..më pas del një shenëj e $ (dollar)..tashti d.m.th ato para kan kalu në accont tuaj).

Kjo vlen per ti klikuar këto ads nga web kryesor..

Un tash do e kalkuloj nje hesap se si me fitu ma shum para nga këto reklama..

[b] Zakonisht gjindet ky kalkulim

Puna juaj Fitimprurëse


Kliko 10 ads në Dit = $0.10
20 referues klikojn 10 ads në dit = $2.00
Fitimi i juaj Ditor = $2.10
Fitimi i Juaj Javor = $14.70
Fitimi i Juaj Mujor = $63.00

Ky kalkulim është normal ku gjindet në çdo site për ads


Mirpo !!
Ne kem gjet një zgjidhje se si me fitu edhe më tepër se kaq,sepse ne shqiptarët me pak nuk pajtohem hehe..

OK pra un po ju tregoj një variant se si me fitu deri edhe 630 $ në Muaj..

Kjo ju duket një gjë e pabesueshme por kjo është e vërtetë me çka do tju tregoj tani !!

Ne e pam se duke u regjistruar me një web i cili ka ads dhe paguan një shum të vogël por me disa referala ajo shum rritet deri në 63 $ në muaj
mirpo ne i kem gjet edhe disa web tjer dhe kalkulimi jon është kështu..

Puna juaj Fitimprurëse
Kliko 10 ads në Dit = $0.10 x 10 site = 1 $
20 referues klikojn 10 ads në dit = $2.00 x 10 site 20 $
Fitimi i juaj Ditor = $2.10 x 10 site 21 $
Fitimi i Juaj Javor = $14.70 x 10 site 147$
Fitimi i Juaj Mujor = $63.00 x 10 site 630$

Ja pra kjo është kalkulimi jonë dhe besoj se cdo njeri prej jush është kurreshtar që të fitoj aq..

Ja këtu posht i keni web sitet ku mundeni të regjistroheni..

[color=Purple]Mua s'më mbetet tjetër veq se tu uroj fat ..


Këtu do ua paraqes disa foto se sa kan fitu disa antar

Shpresoj ju të fitoni edhe më tepër.. FAT !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi