Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Fito Para Ne Net

Shko poshtë

Fito Para Ne Net

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:49 am

AdBux.org dhe Bux.to jan dy site qe ofroin para per klikimet gje anetaret bein ne sponsorat e tyre.

Funksjonon keshtu.

Ju regjistroheni tek siti dhe hyni ne zonen e reklamave (aty ku thot "Browse Ads", ose "Surf Ads") ku mund te klikoni reth 10 banner sponsorash ne dite dhe duhet te shikoni ate faqe interneti per 30 sekonda; cdo klikim vlen 0.01 $ ose me pak, por sasia me e madhe esht kjo. Por jo me shum se 10 ose 15 banner ne dite, varet se si mund te qelloi, mund te jen dhe me pak. Fitimi i vertet arrin kur ju ftoni qe te regjistrohen posht jush anetare te ri dhe ata veproin si ju per te fituar lek me reklamat, por ne kohen qe fitoin 0.01 $ per cdo klikim, ato lek i fiton dhe ju plus, don me than ka 100% fitim nga referrals.

Po te regjistroheni ju posht nesh, dhe te klikoni tek keto site per te fituar lek, do keni fitime personale, pra do te merrni para pa asnje gje pa bere asnje pune ky eshte fitimper ata qe humbin kohen e tyre ne internet


[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

te dy linket e lart permendur ju japin mundesine te rregjistroheni ne dy server diferent kjo do te thote qe ju mund te perfitoni nga dy server gje shum e mire cfare prisni rregjistrohuni asgje nuk humbni vetem fitoni Pare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fito Para Ne Net

Mesazh  Shkupipunk prej Sat Jan 28, 2012 2:08 am

a funskionon 100% apo esht thjesh reklam prisht ?

Shkupipunk

Numri i postimeve : 1
Join date : 28/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Reply

Mesazh  Nightboy97 prej Sun Feb 26, 2012 1:52 pm

Shkupipunk shkruajti:a funskionon 100% apo esht thjesh reklam prisht ?

Ne fakt, menyra e zakonshme eshte t'i klikosh reklamat qe dalin ne keto site per te fituat para. Me kete menyre, ndodh automatikisht, pa nevojen, qe ti klikosh ti.

Nightboy97

Numri i postimeve : 1
Join date : 26/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fito Para Ne Net

Mesazh  meggahacker prej Sat Dec 01, 2012 11:39 am

Nightboy97 shkruajti:
Shkupipunk shkruajti:a funskionon 100% apo esht thjesh reklam prisht ?

Ne fakt, menyra e zakonshme eshte t'i klikosh reklamat qe dalin ne keto site per te fituat para. Me kete menyre, ndodh automatikisht, pa nevojen, qe ti klikosh ti.
PO ku mund apo si mund ti marr parat ??

meggahacker

Numri i postimeve : 1
Join date : 01/12/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fito Para Ne Net

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi