Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si me gjet gjera me rapidshare

Shko poshtë

Si me gjet gjera me rapidshare

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 6:53 am

Si me gjet gjera me rapidshare

shkojme ne adrsen google.com
dhe aty shkruajme tekstin me poshte

+inurl:wma|mp3 site:rapidshare.com

ne kete rast google do te gjej mp3

per te kerkuar gjana te tjera mjafton te ndyshoni wma|mp3 dhe ta beni psh prog

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi