Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


PER TE GJITHA POSTIMET

Shko poshtë

PER TE GJITHA POSTIMET

Mesazh  Bessy prej Mon Feb 22, 2010 2:46 pm

Kerkojme Nga Te Gjithe Qe Kush Do Te Postoje Dicka Mund Ta Postoje Lejohet Por Reklamat Nuk Lejohen.....

Bessy

Numri i postimeve : 17
Join date : 21/02/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

facebook

Mesazh  mirdita prej Tue Feb 28, 2012 10:37 pm

ju lutem me ndimoni te marr nje fb te cilen ma kane vjedhur, nuk kam asnje kontakt , as mesengjer yahoo as ni lloje kontakti. Ju lutem me ndimone se eshte addja Motres time.??
Ju falemindetir..!!

mirdita

Numri i postimeve : 1
Join date : 27/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi