Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Filloj Postimet

Shko poshtë

Filloj Postimet

Mesazh  Bessy prej Sun Feb 21, 2010 8:21 pm

Pershendetje Kerkoj Te Kem Nje Faqe Personale Timen Pershembull www.emri-im.com www.emri-im.de www.emri-im.net www.emri-im.co.nr Etj Etj...Postimet I FIilloj QE Sot Dhe Jo 25 Postime Por Me Shum me Shum beje Smile pres pergjigje...CiAo Smile Theh4ck

Bessy

Numri i postimeve : 17
Join date : 21/02/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi