Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Filma Me Titra Shqip

Shko poshtë

Filma Me Titra Shqip

Mesazh  Bessy prej Sun Feb 21, 2010 8:31 pm

[quote author=ZiG-ZaK link=topic=335.msg412#msg412 date=1262025246]
[move]Transfomers 2[/move]

Permbajtja Filmit.....Forcat Deceptikon kthehen në Tokë në një mision për të marrë një të burgosur, Sam Witwicky. Më pas heroi i ri mëson të vërtetën për prejardhjen e lashtë të transformatorëve. Për të mbrojtur njerëzimin Optimus Prime formon aleancë me ushtritë ndërkombëtare për një betejë të dytë epike.Transfomers 2

[glow=red,2,300]--==>> Pjesa Pare <<==--[/glow]

[glow=red,2,300]--==>> [b]Pjesa Dyte <<==--[/glow]


[move]Driven To Kill[/move]

Permbajtja Filmit....Një ish-gangster Rus i quajtur Ruslan, i cili tani shkruan për krimin, kthehet në shtëpi dhe gjen vajzën e tij duke u martuar me armikun e tij më të madh. E kaluara e tij kthehet përsëri për ta vizituar atë, atëherë kur familja e tij është në rrezik. Uria për drejtësinë bën që Ruslan të kthehet ne jetën qe ka njohur një herë… me hakmarrje.Driven To Kill

[glow=red,2,300]--==>> [b]Shiko Ketu <<==--[/glow][move]I Love You, Man[/move]

Permbajtja Filmit.......Bota e Peter Klaven rrotullohet vetëm rreth pasurive të tij të patundshme dhe Zooey-t, që së shpejti pritet të bëhet e fejuara e tij. Pasi ai bën propozimin, Zooey thërret shoqet e saja me të mira dhe së bashku fillojnë të bëjnë planifikimin e dasmës. Peteri nuk ka shokë dhe ky përbën një problem: kush do të jetë shoqëruesi i tij? Zooey, shoqëria dhe vëllai i saj Robbie i ofrojnë ndihmë, por në momente të papërshtatshme. Më pas, në një feste pritjeje të Peterit, ai takon Sydney-n, një djalë të sjellshëm. Ata shkëmbejnë letra biznesi me njëri-tjetrin dhe Peteri e thërret shpesh për t’u takuar dhe për të pirë diçka. Zhvillohet një miqësi që është shumë e mirë në fillim, por më pas kërcënon karrierën dhe fejesen e Peterit..I Love You, Man

[glow=red,2,300]--==>> [b]Shiko Ketu <<==--[/glow][move]SlumDog Millionare[/move]

Permbajtja Filmit........Një adoleshent nga Mumbai që është rritur në lagjet e varfëra, bëhet një konkurent i versionit indian të spektaklit “Kush do që bëhet milioner?”. Ai arrestohet me dyshimin për mashtrim, dhe ndërsa merrej në pyetje, tregohen ngjarje nga historia e jetë së tij që shpjegojnë se pse ai i di përgjigjet.SlumDog Millionare

[glow=red,2,300]--==>> [b]Shiko Ketu <<==--[/glow]

[/quote]

[quote author=ZiG-ZaK link=topic=335.msg410#msg410 date=1262025164]
[move]Dragonball Evolution[/move]

Permbajtja Filmit....Historia fillon me Gokun, i cili kërkon të mbledhë të shtatë topat e dragoit. Nga këto ai ka vetëm një, në mënyrë që të parandalojë të keqen meqë Piccolo do ti të përdorë topat e dragoit për të kontrolluar botën. Goku do të bëjë të pamundurën për ti marrë para Piccolos. Dragonball - Evolution

[glow=red,2,300]--==>> [b]Shiko Filmin <<==--
[/glow]


[move]Banlieue 13 - Ultimatum ose B13[/move]

Permbajtja Filmit....Pas një misioni të suksesshëm kundër bosëve të drogës, kapiteni Damien Tomaso gjindet në shtëpinë e tij me tre kilogram heroinë dhe arrestohet. Ndërkohë një grup të rinjsh filmojnë vrasjen e dy policëve nga ana e agjentëve sekretë kryesuar nga Roland për të fajësuar Lagjen 13 dhe për të filluar një luftë civile. Kjo luftë ka si synim shkatërrimin [...] Banlieue - Ultimatum Ose B13

[glow=red,2,300]--==>> Shiko Filmin <<==--[/glow][move]The Taking of Pelham 123[/move]

Permbajtja Filmit....Në fillim të pasdites, katër burra të armatosur marrin peng një tren metroje në Manhatan. Udhëheqësi i tyre është Ryder, ai lidhet në telefon me Walter Garber. Ryder kërkon 10 milionë dollarë brenda një ore, ose ai do të fillojë të vrasë pengjet dhe kërkon të flasë vetëm me Garber. Do arrijnë pengjet, rrëmbyesit dhe negociatorët të dalin [...] The Taking of Pelham 123

[glow=red,2,300]--==>> Shiko Filmin <<==--[/glow][move]The Twilight Saga: New Moon[/move]

Permbajtja Filmit.....Pasi Bella e rimerr veten nga sulmi i një vampiri që pothuajse i morri jetën, ajo shkon të festojë ditëlindjen e saj me Edward dhe familjen e tij. Megjithatë, gjatë festës ndodh një aksident i vogël dhe nga gishti i Belles del gjak, nga i cili një pjestar i familjes Cullens del jashtë kontrolli dhe [...] The Twilight Saga: New Moon

[glow=red,2,300]--==>> Shiko Filmin <<==--[/glow]


[/quote]

Bessy

Numri i postimeve : 17
Join date : 21/02/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi