Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


hack msn plus 2009

Shko poshtë

hack msn plus 2009

Mesazh  Resert prej Fri Sep 25, 2009 12:36 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Resert

Numri i postimeve : 11
Join date : 25/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hack msn plus 2009

Mesazh  Resert prej Fri Sep 25, 2009 12:40 pm

un jam ti dhe e di qe kjo funksionon dhe shpresoj qe kjo te jete shum e lehte nga te gjithe per ta aktivizuar.sdup sdup.tema e re do beje fjale per krijimin e nje virusi shkaterrues per kompjuterin.your computer its full infected.hahaha bye bye
avatar
Resert

Numri i postimeve : 11
Join date : 25/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi