Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


hack msn plus 2009

Shko poshtë

hack msn plus 2009

Mesazh  Resert prej Fri Sep 25, 2009 12:27 pm

hi all.nuk ju keshilloj ta perdorni sepse gjithsecili ka te drejten e privatesise dhe nuk eshte mire qe ju te merrni passwordin e msn-se se tij.gjithsecili mban pergjithesi per ate qe ben.
emri i programit:rubapass
ky eshte nje script qe do instalohet ne msn-ne tuaj.JU DUHET TE PERDORNI MSN+ NE MENYRE QE KJO TE FUNKSIONOJE GJITHASHTU DHE VIKTIMA JUAJ DUHET TE KETE MSN+.GJITHASHTU VIKTIMA NUK DUHET TE KETE WINDOWS VISTA.
1)instalojme ne pc-ne tone rubapass
2)hapim dritaren e chatit me viktimen tone
3)poshte ne fund te dritares se hapur ju do shikoni tre kube te vegjel me ngjyra(scripts) dhe aty do instalohet edhe ruba passi.
4)klioni aty dhe do shihni qe keni disa komanda qe mund te jepni nga aty
5)dergoji viktimes invia keyflasher
6)beni te mundur te bindet viktima qe ai eshte nje program......nuk e di.Thoni qe ben te mundur ndezjen e dritave treguese tye tastieres sa here qe vijne email te reja.dmth mund ti thoni dicka per ti mbushur mendjen qe viktima juaj ta pranoje key flasherin dhe ta beje open qe shafaqet ashtu por ne fakt eshte nje rubapass.Nese viktima juaj do ta pranoje ate ju do shikoni qe ai do dali ofline nga msn-ja automatikisht.
6)sapo te hyje perseri ju mund ti shkruani dicka cfare te doni per rreth 10 sec deri ne ardhjen e nje komande qe ju do lajmeroheni poshte ne krah te djathte te monitorit tuaj ku shkruan e posibile inviare ruba pas.Ne ate moment ju do klikoni serish tek tre kubet e vegjel dhe te dergoni richiesta password.
7)nuk mbetet gje tjeter vec te prisni pak deri ne ardhjen e nje dokumenti i cili do kete passwordin e msn-se se viktimes qe keni zgjedhur
Spresoj te kem qene i qarte ne udhezimet e mia dhe qe kjo tju sherbeje sadopak dhe te defreheni sa me shum.hahahaha.
funksionon ne 80% te rasteve dhe eshte e tyestuar nga un.[wow][/wow][wow][/wow]
avatar
Resert

Numri i postimeve : 11
Join date : 25/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi