Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si te shkarkoj video nga Youtube

Shko poshtë

Si te shkarkoj video nga Youtube

Mesazh  jurg3n prej Fri Sep 18, 2009 3:55 pm

- Si te shkarkoj video nga Youtube
Aktualisht egziston një menyre e thjeshte pa patur te instaluar asnji program te posaqem per kete gje.
Ndiqni hapat me poshte qe te mesoni se si mund te shkarkohet një video klip ne kompjuterin tuaj nga Youtube.

1. Gjeje videon qe keni deshire ta shkarkoni nga youtube dhe kopjo adresen URL qe gjendet lart.

2. Shkoni tek Vixy ([You must be registered and logged in to see this link.] dhe çvendos (paste) URL-ne te videos te kutia qe ke aty, zgjidh tipin e videos qe ke deshire ta shkarkosh dhe shtyp GO.

3. Eshte i garantuar shkarkimi pas nje kohe. Shtyp ne linkun download dhe do t'ju pyes se ku deshironi ta ruani kete skedar ne kompjuterin tuaj

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi