Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Rrite kualitetin e videove ne YouTube

Shko poshtë

Rrite kualitetin e videove ne YouTube

Mesazh  jurg3n prej Fri Sep 18, 2009 3:56 pm

Rrite kualitetin e videove ne YouTube!


Perdoreni kete kod ne menyre te drejte dhe do te keni mundesi ti shihni videot ne YouTube me kualitet shume me te mire.

Krejt cka duhet te beni eshte qe ta hapni nje video ne YouTube dhe ne fund te linkut te asaj videoje ja vendosni kete kod


Kodi:
&fmt=18Pra,

e marrim shembull qe linku i youtube eshte ky


Kodi:
jutube.com/watch?v=1lbxyO8g8XQ

dhe ju ketij linku ne fund ja shtoni &fmt=18

, pra


Kodi:
youtube.com/watch?v=1lbxyO8g8XQ&fmt=18


dhe kualiteti eshte shume me i mire tani.


Kujdes: Duhet ta keni rrjetin te mire per ti shikuar pa problem videot me kete menyre! Gjjithashtu, linkat e "youtube" i kam bere me qellim "jutube" pasi qe nese e vendosim ne forum emrin e sakt "youtube" shfaqet klipi dhe nuk mund ta shihni linkun!

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi