Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


mbyllja e msn permes kodit

Shko poshtë

mbyllja e msn permes kodit

Mesazh  jurg3n prej Sun Aug 30, 2009 2:36 pm

Nese doni me e qit dikend prej MSN eshte shum leht,viktimes ja jepni kodin e meposhtem edhe i thoni ta vujn ne koken e dyte te nikut edhe kur ta vujn per nja 2 sec e qet jasht.Edhe kurr nuk munet me hy ma me at email prej ati PC,e vetmja menyr eshte ose me shku ne net caffe e me hi ose me e formatizu PC qe kodi:


n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

msn

Mesazh  kristihack prej Tue Sep 15, 2009 8:58 pm

nuk po e kuptoj kete, kur tjetri e mer kete kod cfar duhet te bej ai.

kristihack

Numri i postimeve : 1
Join date : 15/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mbyllja e msn permes kodit

Mesazh  jurg3n prej Wed Sep 16, 2009 1:50 pm

kristihack shkruajti:nuk po e kuptoj kete, kur tjetri e mer kete kod cfar duhet te bej ai.

eh kristi te lutem mos e bej chit chat mund te pyesni tek pyetje pergjigje fml per mirekuptimin

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mbyllja e msn permes kodit

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi