Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Tuto si te gjej MAC Address permes PC-es

Shko poshtë

Tuto si te gjej MAC Address permes PC-es

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 7:44 am

Shpjegim si me Gjet MAC Address te PC-es qe doni me ja vjedh rrjetin.

Start-Run shkruani cmd dhe e shkruani keshtu: arp -a dhe e klikoni Enter tani te ajo Physical Addres dhe ne fund rezultati qe del me IP-n me te lart psh x.x.x.254 kjo esht IP e Routerit afer asaj esht ajo Mac Addresa (Physical Address) fillon me 00.

Kush ska te kjart lirisht let pyet!

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi