Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


PayPal Hacking

Shko poshtë

PayPal Hacking

Mesazh  jurg3n prej Sat Aug 29, 2009 3:24 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

linku spunon

Mesazh  ady1993 prej Sun Jan 31, 2010 11:55 am

1)linku nuk punon
2)mund ta vendosesh nje link tjeter dhe te shpiegosh pak ne dettalje per cfar sherben haku?
Faleminderit

ady1993

Numri i postimeve : 1
Join date : 27/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi