Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si Me Mbush PayPal me pare

Shko poshtë

Si Me Mbush PayPal me pare

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:27 am

Mas pari ju duhet 1 Account ne Paypal dhe at Mund te hapeni ketu [You must be registered and logged in to see this link.] aty ju duhet tja jepni emrin Adresen e qisi sene e kut tjau qet me ja jep Konton Tuaj ju vetem klikoni Cancel edhe e hjekni po regjistrimi vazhdon ende. pasta ju vjen 1 e-mail ne inbox edhe ju duhet ta Aktivizoni at user te cilin e hapet ne paypal.com

dhe tani duhet ta Hapeni edhe 1 User qe te mund te fitoni pare. vetem Klioni ketu >Ketu< dhe Pastaj Klikoni aty ku shenon JOIN NOW! It's Free! dhe jau qet perseri Disa Rubrika te Cilat duhet ti Plotesoni ju. Pra ato Rubrika te Useraname e kto i Plotesoni si te doni por Sigurohuni qe e-maila qe ja jepni tani te jet e Njojta me te Cilen e keni hapur accountin ne paypal.com edhe Ju kisha lut te ma beni 1 Nder aty ku shenon Referrer (if any) mos e fshini KReshnIK lejeni qashtu bone qita per Mua . Mir pasi qe i keni Plotesuar edhe aty te gjitha fushat edhe jeni regjistruar ju vjen 1 e-mail n'inbox me te cilen duhet ta aktivizoni llogarin Tuaj.

pastaj Shkoni aty Login edhe ja jepni te Dhenat e juaja (Username and Passowrd) edhe tani Login.

Pasi qe keni ber Login Klikoni aty nalt ku shenon Surf Ads edhe KLikoni ne Ndonjerin nga Linqet qe dalin aty pasi qe te KLikoni hapet 1 dirtare edhe aty dalin 30 seconda tu shkue te posht pra 30..29..28... deri ne 0 kur te behet 0 del aty DONE edhe ju at'her mundeni ta mbyllni at Dritare edhe pastaj Shkoni dhe Klikoni Members edhe aty mund te shikoni se sa pare i Fituat.

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi