Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Jurgen Lexo Pak

Shko poshtë

Jurgen Lexo Pak

Mesazh  Bessy prej Sun Feb 21, 2010 9:30 pm

Jurgen Dua Te Flas Pak Vetem Per Vetem ME Ty..... NewLife@Info.Al

Bessy

Numri i postimeve : 17
Join date : 21/02/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jurgen Lexo Pak

Mesazh  visi.zeneli@yahoo.com prej Fri Mar 12, 2010 12:49 pm

ejjj un jam tani nje hacker si te gjith ju ....

visi.zeneli@yahoo.com

Numri i postimeve : 1
Join date : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi