Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Hap web me FTP , Rregullo web me FTP

Shko poshtë

Hap web me FTP , Rregullo web me FTP

Mesazh  jurg3n prej Thu Sep 10, 2009 8:41 pm

1 . Shkojm me se pari ne nje freehosting company si p.shwww.0fees.net
Shkojm Order Now

Pastaj:

Username : qysh pe doni
Password : 6 shkronja ose 6 numra =)
Email Address : duhet mu kon me @gmail.com
Site Category : Veq ja futni
Site Language : English
Enter Security Code : e shkruni coden qe osht ma nalt
Shkojm Click me to countinue ..
Ktu e shkruni coden apet , edhe register

Hym ne inbox
Tash ne imell na ka ardh me aktivizu dhe na e aktivizojm te linki par

Kur te him te linki par klikojm click me to continue dhe perseri e shkruajm codin dhe pastaj na vin te dhanat ne inbox .
Pasi t'na kan ardhur te dhanat e ftp-s neve sna vyn pa e pas index.html .
Per te krijuar index.html shkojm kshtu :
ne Desktop e klikojm met djathen dhe na qet shum menyja po na himi New pastaj shkojm text document dhe ju hapet nje file i ri me text New Text Document.txt dhe kto e ndryshojm e bejm index.txt , hyrim ne index.txt e shkruajm ket code


Kodi:


Se shpejti Online


 


[You must be registered and logged in to see this link.]

kto qe i kom bo ma te trasha mundeni mi ndrru dhe pastaj e ruajm fajlin me emer index.html , per me shti ne ftp shkojm e downloadojm FileZilla , pasi qe ta kem downloaduar hyrim aty edhe i shkruajm te dhanat e hostit " Host [You must be registered and logged in to see this link.] , Username Ju ka ardh ne inbox kur e keni aktivizu hostin , Password ; ju ka ardh kur e keni aktivizu hostin , Port "nuk shkruni sen" , dhe pastaj QuickConnect , tani aty ne anen e djatht ku osht file name e shihni htdocs edhe ne htdocs e shtini index.html dhe pastaj webi juaj do jet kshtu si ky webi [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi