Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Qite Webin ne google

Shko poshtë

Qite Webin ne google

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:24 am

Nese keni web faqe dhe doni te shtoni tek Google.com , atehere veproni ne kete menyre:

Cito:
[You must be registered and logged in to see this link.]shkruaj url e web faqes tende

shembull

Cito:
[You must be registered and logged in to see this link.]

mos harro te vendosesh gjithmone [You must be registered and logged in to see this link.]

Google bot do te bej kerkimin e web faqes tuaj dhe per pak dite web faqja juaj do te jete ne web faqet e te kerkuarve te Google!


Nese do qe ta zhvendosesh web faqen tuaj nga Google, atehere vepro ne kete menyre:

Cito:
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi