Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


PROGRAMI QE ME PAT RJET PA E LIDHUR KABLLIN E NET OSE PA PAT RJET

Shko poshtë

PROGRAMI QE ME PAT RJET PA E LIDHUR KABLLIN E NET OSE PA PAT RJET

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 6:46 am

KY PROGRAM ESHT I MIR PO VETM NJ TE KEQE E KA NE PC KSHU SBAN PO VETM ME LAPTOP
S PARI DUET ME DOWLADUE PROGRAMIN
1:SHKARKOJM:
2:NE TELEFON DUET TI PLOTSOJM CILSIET E INTRNETIT
3:DHE I BJM ACTIV CILSIMET E NETIT
4:NE TELEFON E SHLOJM BLUETHOOP (BLUTUPIN)
5:TE LLAPTOPI KU E KENI ME SHLU BLUETHOPIN E ACTIVIZOKM DHE AFR BLUTHOOP KU E SHIKON A ESHT AKTIV ME DRIT T (MAVIT) DUET T JET AFR WIRELESS DHE TA KET DRITN E GJELBR JO T KUQE

BESOJ SE E KENI KUPTUAR SIMOS TA KENI KUPTUAR JA E-MAIL JEM:BATI_GHG@SHKUPI.SK DHE DOT JUA SPJEGOJ

KY PROGRAM ESHT KRIJUAR NGA EKIPI JON (INTEL)

Q ESHT BER ME HACK

SHKARKOJE:http://www.speedyshare.com/557140718.html

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi