Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Avira AntiVir Premium 2009 V1.00.20.00 + 3 Years Licence

Shko poshtë

Avira AntiVir Premium 2009 V1.00.20.00 + 3 Years Licence

Mesazh  jurg3n prej Sat Aug 22, 2009 4:08 pmFree softwave , Shkarko Free
Avira AntiVir Premium 2009 V1.00.20.00 + 3 Years Licence
Licence 3 vjecare
Avira AntiVir Premium reliably protects you against all threats from viruses, worms, trojans, rootkits, phishings, adware, spyware, bots, and dangerous “drive-by” downloads. Best detection rates and top-class security with several updates every day.

AntiVir stops all types of viruses
AntiAd/Spyware eliminates ad/spyware
AntiPhishing proactive protection against phising
AntiRootkit against hidden rootkit threats
AntiDrive-by prevents against downloading viruses when surfing
EmailScanner enhanced email protection
WebGuard protection against malicious websites
RescueSystem create a bootable rescue CD
QuickRemoval eliminate viruses at the push of a button NEW!
NetbookSupport for laptops with low resolution NEW!


30 MB | Rapidshare - Megaupload

Download Avira AntiVir Premium 2009 From :http://rapidshare.com/files/227584028/av_3years.rar
megaupload.com D6U99BIZ

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi