Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


HACK PICZO

Shko poshtë

HACK PICZO

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 6:44 am

Qysh me Hack ni web ne Piczo

pra njeri qe 1 tutorial si me i "ndal" weba piczo-s :

mere ket tool :

[You must be registered and logged in to see this link.]

dhe ne at program shkruje webin e viktimes :

emriiviktimes.piczo.....

dhe aty tek Thread ja bon 100 .

per 30 minuta do te jet offline , sa e mban ate qaq do te jet offline.

ne at moment qe programin e hek hapet webi perseri .
__________________________________________________ ___________
ska bre njeri nevoj per spruta sene piczo zdrohet me 1 inbox

Pra hyjme ne InboX te eMailit ..

Dhe Shkojme NeW per te Derguar MesazH

From psh : [You must be registered and logged in to see this link.] Pra qysH e kini eMailin tuaj

To : [You must be registered and logged in to see this link.]

Subject : Hi..!

SHOW PLAIN TEXT SHENONI

Hi..!

Today I Visited A Piczo.com Site and I've Seen On It Bad Contect , ******* Things Etc..

This Is The Web URL : [You must be registered and logged in to see this link.]

Please Cancel This Use's Account

edhe brenda 24 oreve do te mbyllet WEBI

Ma shum se 3 abuse qoj

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi