Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


SI TE POSTOJME

Shko poshtë

SI TE POSTOJME

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 1:24 pm

Pasi qe e kryeni regjistrimin dhe doni te postoni !!!

Ateher hyni te ndonje tem ( p.sh Programe )
Edhe klikoni mbi buttonin [ Temë e re] Pastaj ja len titullin e temes !Very Happy

Dhe e shkruani : Shkarko Ketu ..! PAstaj me tasten e par te mausit e nenvizoni

Fjalen Shkarko ketu ...! qe e keni shkruar me par Very Happy dhe nalt e keni Ikonen per me ja qit Linkun :

Tih ja qet linkun edhe Vazhdon me Send

Ja keshtu mundesh me bo poste Very Happy:D

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi