Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si Duhet me Postu

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Si Duhet me Postu

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 1:23 pm

Nese dikush ka shkruar diqka ose ka kerkuar ndihm per diqka

dhe ti deshiron tiu pergjigjesh ateher klikon ne butonin :

[ Post Reply ] ose[Pergjigju]

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi