Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Fshija dikuj COMENTET n ` hi5

Shko poshtë

Fshija dikuj COMENTET n ` hi5

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 8:56 am

Fshija dikuj COMENTET n ` hi5
Fshija dikuj COMENTET n ` hi5
Posto qita ne Comment en [You must be registered and logged in to see this link.] nese don me ja fshi commentet naj kuj ne
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi