Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


hack crazy taxi ne facebook

Shko poshtë

hack crazy taxi ne facebook

Mesazh  doctorsql prej Fri Mar 19, 2010 7:22 pm

fillimisht ju duhet programi per hackim lojrash,,cheat engine 5.3
mund ta gjesh fare leht duke kerku ne google...
me pas hap facebook dhe shko te loja crazy taxi..leje tek home e lojes,,(pra mos e nis akoma qe te luash)..
dhe hap cheat engine,,gjej te process list browserin e fundit te hapur,,me te cilin ke hap crazy taxi
psh
nese ke hap firefox,,dhe ke shku ne facebook me lujt crazy taxi,.,
zgjidh firefox me te fundit ne list,
pasi e zgjedh jepi enable speed hack dhe vere shpejtesine rreth 400
kliko SET
dhe pastaj nis lojen..mbaj vetem shigjeten lart te shtypur,,nivelet do te kalohen njeri pas tjetrit,,
shpresoj se ju kom ndihmu..

doctorsql

Numri i postimeve : 3
Join date : 25/02/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi