Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si te beni virus

Shko poshtë

Si te beni virus

Mesazh  gench prej Sun Sep 13, 2009 4:43 pm

Ne google search shkruni: Virus.Maker.Professional.2008.CW-netwotk.info.By-GivingRive

kjo do t`ju ndihmoje per gjera te ndryshme

gench

Numri i postimeve : 8
Join date : 11/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si te beni virus

Mesazh  gench prej Sun Sep 13, 2009 4:43 pm

gench shkruajti:Ne google search shkruni: Virus.Maker.Professional.2008.CW-netwotk.info.By-GivingRive

kjo do t`ju ndihmoje per gjera te ndryshme

gench

Numri i postimeve : 8
Join date : 11/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si te beni virus

Mesazh  gench prej Sun Sep 13, 2009 4:47 pm

gench shkruajti:Ne google search shkruni: Virus.Maker.Professional.2008.CW-netwotk.info.By-GivingRive

kjo do t`ju ndihmoje per gjera te ndryshme

Mund ta gjeni edhe ne rapidshare.com/files/106903306/Virus.Maker.Professional.2008.CW-netwotk.info.By-GivingRiver.rar

gench

Numri i postimeve : 8
Join date : 11/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si te beni virus

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi