Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si Ti Gjejm Driverat E PC

Shko poshtë

Si Ti Gjejm Driverat E PC

Mesazh  jurg3n prej Thu Sep 10, 2009 8:39 pm

Se pari shkomi ne web [You must be registered and logged in to see this link.] tana Upload Driver tana i kshyrmi cil drivera na mungojn edhe tana jon 3 sene edhe ti te e 3 ne qosh klikon edhe tana ta qet user edhe pass duhet mu kon i register nese din registrohu nese sdin kontakto

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi