Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb

Shko poshtë

Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb

Mesazh  jurg3n prej Sun Aug 30, 2009 2:37 pm

Ne Kete Tutorial Do Te Mesoni Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Megabajt :


1.Hapim Windows Movie Maker


2.E Shtini Videon...Hini File Dhe Open Project Dhe E Gjeni Videon Se Doni Mi Ba 20 Megabajt

4.Dhe Hini FILE Dhe Save Movie File Dhe Hini My Computer Dhe Klikoni Next Ku Shkruan Enter File Name For Your Saved Movie E Shkruani Emrin E Videos Dhe Posht Ku Shkrun Chose A Place To Save Your Movie Osht Ku Don Mir Rujt Videon Ju E Qitni Ne Dektop Ose Dikun Tjeter.........


6.Dhe Pritni Deri Sa Te Behet 100 % Dhe Hini Finish Dhe U Kry Tani Video Se Ka Qen 1 Gigabajt E Keni Bere 20 Megabajt...

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi