Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Webb attack

Shko poshtë

Webb attack

Mesazh  jurg3n prej Sat Aug 29, 2009 3:31 pm

Qe nje program me sulmu weba i pari eshte per me ja gjet ip webit e i dyti me sulmu webin

Linku i par eshte me ja gjet ip webit


[You must be registered and logged in to see this link.]

e ky tjetri i 2-i eshte me sulmu webin web attack


[You must be registered and logged in to see this link.]

Nuk Di sa ju kom ndihmu pyetni nese skuptoni ndonje gja ju ndihmoj sat muna tung met mira ,...!


RAR PASS: alboz-crew.net

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

aaaa

Mesazh  paldihje prej Sun Apr 04, 2010 11:58 am

mos qitni stealer ktu ok ska program 100 kb qe ta sulmon webin man ju kisha sygjeru mos me amrr kerkujt

paldihje

Numri i postimeve : 1
Join date : 04/04/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi