Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Hackoje nje forum qe eshte phpp

Shko poshtë

Hackoje nje forum qe eshte phpp

Mesazh  jurg3n prej Sat Aug 29, 2009 2:53 pm

Me e lehte per me hack ne pergjithsi behet me firefox te cilan mund ta merrni ne [You must be registered and logged in to see this link.] (http://www.getfirefox.com) dhe eshte falas. Mbasi qe keni marr Mozilla Firefox (web browser sikur IE Internet Explorer) duhet te zgjedhni forumin cilin doni me e hacku. Un do tju tregoj se si me hacku forumet e verzionit te phpbb 2.0.11 dhe per kete kerrkoni ne google "powered by phpbb 2.0.11" Mbasi qe keni zgjedh forumin shkoni ne Start > Run > dhe e shkruani keshtu
C:\Documents and Settings\EMRI\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\exwtkkyi.default
Aty ku eshte \EMRI\ ju vendosni emrin e userit qe perdorni ju.
Tani ju hapet nje folder dhe mbrenda atij eshte cookies celeni ate dhe kerrkoni emrin e webit te cilin keni gjet per te hackuar psh keshtu
[You must be registered and logged in to see this link.] FALSE / FALSE 1141920503 phpbb2mysql_data a%3A0%3A%7B%7D
tani zevendesoni kete pjese te cookie


Cito:
a%3A0%3A%7B%7D

me kete


Cito:
a%3A2%3A%7Bs%3A11%3A%22autologinid%22%3Bb%3A1%3Bs% 3A6%3A%22userid%22%3Bs%3A1%3A%222%22%3B%7D

dhe pastaj mbylleni cookie dhe bejeni save.tani mbylleni firefox dhe hapeni prap dhe futni adresen e forumit qe deshet me hack dhe nqs keni pas sukses do jeni i loguar si admin ne at web, por nese webi ka qene i mbrojtur edhe pse ka pas phpbb 2.0.11 ateher smundeni me u logu si admin

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi