Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si Te Hackojm WebChaT

Shko poshtë

Si Te Hackojm WebChaT

Mesazh  jurg3n prej Sat Aug 29, 2009 2:40 pm

Se Pari kErkojm ne google kshtu : "webchat/login.php?rid=1"

pastaj e zgjedhi armikun qe dojm me hack . si p.sh :

[You must be registered and logged in to see this link.]

pasi qe e gjejm mbrapa ja shtojm admin.php edhe bohet :

[You must be registered and logged in to see this link.]

edhe pasi qe hyjm ne admin.php lyp username dhe password , ne ja shtojm ket:
/admin2.php/

edhe bohet kshtu :

[You must be registered and logged in to see this link.]

kshtu qe kemi hyr ne admin panel

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi