Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


[MF]WSC Real 2009 World Snooker Championship

Shko poshtë

[MF]WSC Real 2009 World Snooker Championship

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 27, 2009 7:20 am

Snooker as you have never seen itbefore. Come with us into the Crucible and play the top stars�for realThe product of a new technology called Infinite Worlds TM the gamelooks so good you will Thegame has a new real mode that allows you the player to walk around theset and get down and view the shot from any angle before committing. Anew control method allows you to take the shot more accurately thanever before. All the competitions all the top players. Play them forreal. Features: ✔ 32 top players in the world ✔ All the official tournaments in the 2008 championship ✔ Play against other snooker champions around the globe ✔ 3 professional commentators ✔ Trickshot challenges ✔ Knock around pool and bar billiards
Kodi:

mediafire.com ?sharekey=225d557e269f8dc3e62ea590dc5e5dbb4254c3e8290e73d9ce018c8114394287
pass: Netkingvn.com-shintachi

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi